pojišťovny

Přehled pojišťoven

pomůžeme vám vybrat tu správnou !

Nejsme společnost propagující jeden druh produktu nebo pracujcí pro určitou finanční instituci. Naši poradci mají obsáhlé znalosti ze světa financí a pravidelně sledují aktuální vývoj trhu, aby vám, našim klientům, mohli nabídnout nejvýhodnější a pokud možno finančně nejpřívětivější produkt který v současné době pojišťovny nabízí. V žádném případě vás nebudeme tlačit do podpisu pro vás nevýhodné smlouvy, ale naopak si rádi poslechneme vaše názory, zkušenosti a dáme přednost vašim preferencím. Pokud mezi níže uvedenými společnostmi není právě ta vaše, neváhejte se na nás i přesto obrátit. Jsme tu pro vás !

Aegon Pojišťovna, a.s.

AEGON Pojišťovna, a.s., je součástí globálního finančního koncernu AEGON. Svou činnost zahájila na českém trhu v dubnu 2005 jako specialista na prodej investičního životního pojištění.

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.

V České republice působí od r. 1993.

AXA životní pojišťovna a.s.

Na českém pojistném trhu působí od roku 1995 (do března 2007 ještě pod názvem Winterthur životní pojišťovna a.s.). Svým klientům nabízí vysoký standard služeb prověřený dlouholetými mezinárodními zkušenostmi s důrazem na kvalitní pojišťovací servis a finanční poradenství.

Česká pojišťovna a.s.

Tradice České pojišťovny se odvíjí od roku 1827, kdy byly schváleny stanovy instituce nazvané Císařsko-královský, privilegovaný, český, společný náhradu škody ohněm svedené pojišťující ústav.

Své výsadní postavení si udržuje i v dnešním vysoce konkurenčním prostředí.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.

ČSOB Pojišťovna, a. s.

Pojišťovna roku 2010 a dlouhodobě jedna z největších českých pojišťoven pro každodenní život i podnikání. Díky silnému zázemí finanční skupiny ČSOB dokáže pojistit všechna běžná rizika na evropské úrovni služeb.

ERGO pojišťovna, a. s.

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů.

Generali Pojišťovna a.s.

Pojišťovna Generali je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů s předepsaným pojistným přesahujícím 70 miliard eur. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

Komerční pojišťovna a.s.

Komerční pojišťovna, a.s. patří do finanční skupiny Société Générale působící na finančním trhu České republiky. Jedná se o univerzální pojišťovnu, která se zaměřuje především na oblast životního pojištění

Kooperativa pojišťovna, a.s.

Univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Kooperativa je součástí Vienna Insurance Group (VIG). Jde o předního specialistu na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě.

MetLife pojišťovna a.s.

Pojišťovna MetLife vznikla na podzim roku 1992 jako jedna z prvních univerzálních pojišťoven se stoprocentní zahraniční kapitálovou účastí v České republice. MetLife nabízí široké portfolio jak kapitálového, rizikového, univerzálního a investičního životního pojištění, tak variabilní produkty úrazového pojištění.

NN Životní pojišťovna N.V.

NN je společnost zabývající se především pojišťovnictvím a správou investic. Své služby nabízí ve více než 18 zemích, významně zastoupena je zejména v Evropě a Japonsku.

Slavia pojišťovna a.s.

Slavia pojišťovna má tradici již od roku 1868. Ve své samostatné historii přicházela a bude přicházet s inovativními pojistnými produkty.

UNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA pojišťovna byla založena v roce 1993. UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči.

Pojišťovna České spořitelny, a. s.

Pojišťovna České spořitelny je specialistou na životní pojištění a působí v České republice už od roku 1993. Od roku 2008 patří do silné pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group a dlouhodobě spolupracuje s druhou největší zajišťovnou na světě Swiss Re.

Wüstenrot a.s.

Historie společnosti Wüstenrot sahá do roku 1921 kdy byl ve stejnojmenné německém městečku založen „Spolek přátel“ s mottem „Každé rodině střechu nad hlavou“. Na českém trhu se začíná společnost objevovat v roce 1993 prozatím pouze jako stavební spořitelna. Životními pojistkami se společnost začala zabývat v roce 1998.

Jsem trosečník

v džungli pojištění

Absolutně se nevyznám v pojištění
a potřebuji se vším poradit.

věk * ?
povolání * ?

Jsem Tarzan

král džungle v pojištění

Některé informace si vyplním sám,
v některých bych chtěl lehce poradit.

věk * ?
povolání * ?